Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klienci/web80/web/casting.php:3) in /home/klienci/web80/web/casting.php on line 4
Agencja Aktorska Merito - casting

Casting

Agencja Merito na zlecenie reżyserów i producentów rekrutuje do filmów, seriali, reklam TV, sesji zdjęciowych w charakterze aktorów, epizodystów, modeli i statystów.

Agencja ma za zadanie odkrywać ciekawe osoby i promować je w branży. Szczególnie gorąco zapraszamy do współpracy zadbanych ludzi w wieku 30-45 lat. w tych rocznikach jest najmniejsza konkurencja a jednocześnie te roczniki mają najwięcej zleceń i są najlepiej wynagradzane.

Zawodowych aktorów, studentów aktorstwa, profesjonalnych modeli oraz obcokrajowców zainteresowanych współpracą zapraszamy do nas do biura na rozmowę i rejestrację bez konieczności wcześniejszego kontaktu z nami.

Adres i Godziny rejestracji

ul. Chełmska 21 (WFDiF) budynek 3 (parter) - lokal 4
w poniedziałki w godzinach 16-18
oraz od wtorku do piątku w godzinach 11-16

Mile widziane zdjęcia, na których widoczne są twarz i sylwetka. Jeżeli posiadasz takie, prosimy o przyniesienie ich na nośniku cyfrowym. U nas zrobimy też testowe zdjęcia.

Pozostałe osoby z grup nie wymienionych powyżej prosimy najpierw o wysłanie e-maila ze zgłoszeniem na adres: casting@agencjamerito.pl

E-mail musi zawierać:

 1. kilka (3-6) Twoich zdjęć (200-300 kb). Mogą być one proste, amatorskie, ale takie, na których widać Cię w sposób naturalny i prawdziwy (portrety i sylwetki).
 2. opis Twojej osoby:
  • wzrost
  • wymiary
  • wiek
  • miasto zamieszkania
  • numer telefonu
  • informacje o doświadczeniu w branży filmowo – reklamowej

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiadania na wybrane zgłoszenia. W naszej odpowiedzi zaprosimy do nas do biura na rozmowę i rejestrację.


Przebywając na stronie www.agencjamerito.pl, udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności w Internecie (np. identyfikatory urządzenia, adres IP) w celu dostosowania dostarczanych treści oraz zawierasz umowę o świadczenie usług drogą elektroniczną przez Agencję Merito. Celem przetwarzania danych jest także m.in. pozyskiwanie zleceń na polu artystycznym. Dane te są jednocześnie danymi niezbędnymi do realizacji umowy zawartej z Tobą.

Administratorem danych osobowych jest Agencja Merito Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Wiązanej 30 S, 04-680 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000876629, NIP: 9522212148, Regon: 387847452, o kapitale zakładowym w wysokości 6000 zł.

Przetwarzanie danych nie wymaga zgody z Twojej strony, zgodę możesz wycofać oraz możesz sprzeciwić się w każdej chwili przetwarzaniu danych. Przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Prezesa UODO jeśli uznasz, że przetwarzane dane osobowe naruszają przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 roku. Ponadto, możesz żądać dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych.

Twoje dane przetwarzane będą do czasu cofnięcia zgody, ograniczenia lub innych działań z Twojej strony ograniczających tę zgodę, w przypadku danych niezbędnych do wykonania umowy, przez czas jej wykonywania i ewentualnie okres przedawnienia roszczeń z niej.

Korzystanie ze strony www.agencjamerito.pl bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza też zgodę na umieszczanie znaczników internetowych (cookies lub local storage itp.) na Twoich urządzeniach i odczytywanie ich (przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich) przez administratora. Zgody tej możesz odmówić lub ją ograniczyć poprzez zmianę ustawień przeglądarki.

W przypadku osób które rozpoczęły z nami współpracę przed 1 stycznia 2021 to:

Administratorem danych osobowych jest także Agencja Usługowa Merito Paweł Szczepaniuk w Warszawie z miejscem prowadzenia działalności przy ul. Chełmskiej 21, 00-724 Warszawa.