Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klienci/web80/web/casting.php:3) in /home/klienci/web80/web/casting.php on line 4
Agencja Aktorska Merito - casting

Casting

Agencja Merito na zlecenie reżyserów i producentów rekrutuje do filmów, seriali, reklam TV, sesji zdjęciowych w charakterze aktorów, epizodystów, modeli i statystów.

Agencja ma za zadanie odkrywać ciekawe osoby i promować je w branży. Szczególnie gorąco zapraszamy do współpracy zadbanych ludzi w wieku 30-45 lat. w tych rocznikach jest najmniejsza konkurencja a jednocześnie te roczniki mają najwięcej zleceń i są najlepiej wynagradzane.

Zawodowych aktorów, studentów aktorstwa, profesjonalnych modeli oraz obcokrajowców zainteresowanych współpracą zapraszamy do nas do biura na rozmowę i rejestrację bez konieczności wcześniejszego kontaktu z nami.

Adres i Godziny rejestracji

ul. Chełmska 21 (WFDiF) budynek 3 (parter) - lokal 4
w poniedziałki w godzinach 16-18
oraz od wtorku do piątku w godzinach 11-16

Mile widziane zdjęcia, na których widoczne są twarz i sylwetka. Jeżeli posiadasz takie, prosimy o przyniesienie ich na nośniku cyfrowym. U nas zrobimy też testowe zdjęcia.

Pozostałe osoby z grup nie wymienionych powyżej prosimy najpierw o wysłanie e-maila ze zgłoszeniem na adres: casting@agencjamerito.pl

E-mail musi zawierać:

 1. kilka (3-6) Twoich zdjęć (200-300 kb). Mogą być one proste, amatorskie, ale takie, na których widać Cię w sposób naturalny i prawdziwy (portrety i sylwetki).
 2. opis Twojej osoby:
  • wzrost
  • wymiary
  • wiek
  • miasto zamieszkania
  • numer telefonu
  • informacje o doświadczeniu w branży filmowo – reklamowej

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiadania na wybrane zgłoszenia. W naszej odpowiedzi zaprosimy do nas do biura na rozmowę i rejestrację.Administratorem danych osobowych jest Agencja Usługowa Merito Paweł Szczepaniuk w Warszawie z miejscem prowadzenia działalności przy ul. Chełmskiej 21, 00-724 Warszawa. Celem przetwarzania danych jest m.in. pozyskiwanie zleceń na polu artystycznym i udostępnianie materiałów zdjęciowych do celów promocyjnych. Posiadacie Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania.Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Urzędu ODO jeśli uzna Pani/Pan, że przetwarzane dane osobowe naruszają przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 roku.